1. letní koncert

14.7.2021     19,00      JIHLAVA, HOTEL GUSTAV MAHLER, ATRIUM

1. letní koncert


1. letní koncert z atria Hotelu Gustav Mahler v Jihlavě. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční ve vnitřních prostorách hotelu. Přijďte zažít koncert bez respirátorů. Atraktivní program v podání skvělých sólistů v atraktivním prostředí.

Účinkují:
Komorní orchestr Filharmonie G. Mahlera Jihlava
Jiří Jakeš - dirigent
Barbara Tolarová - housle
Leoš Černý - viola
Vladimír Holeš - moderátor

Vstupenky lze zakoupit 30 minut před koncertem, místo lze rezervovat na emailu: manager@f-gm.cz

Tímto koncertem se Filharmonie G. Mahlera ještě více přibližuje svým příznivcům. Novinkou je streamování koncertu, takže si zájemce  může vybrat, zda koncert navštíví osobně, nebo jej shlédne online tam, kde se právě nachází. Vstupenku na online streamování v ceně 150 Kč bude možné zaplatit předem bankovním převodem. Pokud se rozhodnete pro sledování online přenosu (streamování) z domova či chalupy nebo ze zahraniční dovolené, postup je následující: 
1. bankovním převodem zaplatíte na účet Filharmonie G. Mahlera částku 150 Kč, č.ú.: 188186504/0300, do poznámky pro příjemce uvedete své jméno.
2. z vašeho e-mailu zašlete potvrzení o platbě na e-mail: info@f-gm.cz
3. na váš e-mail zašleme speciální odkaz, na který stačí těsně před koncertm kliknout a můžete sledovat koncert v přímém přenosu.

Možná se na první pohled zdá postup složitý, ale dá se zvládnout bez větších obtíží. V případě komplikací vám poradíme i telefonicky na telefonním čísle 739 491 862 - Vladimír Holeš. Věříme, že oceníte být s námi, i když jste v době koncertu mimo Jihlavu.

Koncert se koná s podporou statutárního města Jihlavy a Kraje Vysočina.

 Naši partneři